Armaturka

T.I.T.L.E.

Prostor pro experimenty na pomezí umění, techniky a elektroniky doplněné o technickou teorii. Vytváří zázemí k objevení možností překladu informace prostřednictvím nových médií, k objevení jejich principů vedoucí k tvůrčí svobodné práci. Prostor o tom co vznikne, když Twain navštíví Teslovu laboratoř.

IMG_2173x

Kurz pouze pro přihlášené školní skupiny.

Informace o programu:

Prostor pro experimenty na pomezí umění, techniky a elektroniky doplněné o technickou teorii

Workshop T.I.T.L.E. vytváří zázemí k objevení možností překladu informace prostřednictvím nových médií, k objevení jejich principů vedoucí k tvůrčí svobodné práci. Prostor o tom, co vznikne, když Twain navštíví Teslovu laboratoř.

  • Maximální počet účastníků kurzu: 25
  • Cena kurzu: 25 Kč

Lektor: Richard Loskot

MgA. Richard Loskot (nar. 1984 v Mostě) vystudoval na Fakultě umění a architektury Technické univerzity v Liberci pod vedením Stanislava Zippeho. Ve své práci se zabývá spojením umění a technologií a používá je jako nástroj zdravé manipulace, přetvářející pohled lidí na svět. Byl již dvakrát nominovaný na prestižní Cenu Jindřicha Chalupeckého (k srpnu 2014). V současnosti pracuje na Fakultě umění a designu v Ústí nad Labem, organizuje PechaKucha v Ústí nad Labem, je členem sdružení Pro kompot a jedním ze zakládajících členů spolku Činoherák Ústí. V Armaturce realizuje  T.I.T.L.E., kurz pro veřejnost a studenty FUD UJEP.